215 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Розмір у розгорнутому вигляді: ш20*в40*д45 см.
Ручки: 26 см.
Витримує вагу понад 35 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 26 мм |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Щільність | 210 г/м2 |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон |