
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Відправка з 04 квітня 2026
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VS Thermal Eco Bag |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 10 л |
| Колір | Хакі |
| Вага | 100 г |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Вікова група | Доросла |