
185 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Відправка з 08 квітня 2026Компактна зручна і прекрасна екологічна альтернатива поліетиленовим пакетам! Модний і практичний аксесуар з натуральних матеріалів для щоденного використання. Еко-сумка - міцна і комфортна, витримує великі навантаження, практична, займає мало місця, так як її дуже легко скласти в невеликий рулон.
Щільність: 140 г / м2
Склад: бавовна 100%
Розмір: 38 * 40 см.
Довжина ручки: 48 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 38 мм |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |