395 ₴
355,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VS Thermal Eco Bag |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | Oxford |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 39 см |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |